Stania Tabun wolne boksy . Podziel się

  • 600.00 zł
  • data publikacji: 23/09/2017
    • Ul. Burki 21, Sławków, Lasy, Polska

Wolne miejsca w Stajni Tabun !!! Sosnowiec
Oferujemy:
Kameralna stajnia .DUŻE przestronne boksy z siatkai na siano i automatycznymi poidłami.

Karmienie 3- 4 x dziennie siano, owies + co tam sobie właściciel dla konika kupi ;) siano na padoku w siatkach cały czas.Latem pastwiska.
Duże padoki ok 2,5 ha, konie mają dostęp do lasu,łąki oraz całodobowy dostęp do świeżej wody.
Hala,lonżownik, duży maneż( oświetlony-możliwa jazda wieczorem) z wieloma przeszkodami i literami do ujeżdżenia,myjka zewnetrzna.
Konie wypuszczane są są rano i zamykane wieczorem(uwzględniając warunki atmosferyczne) więc korzystają cały dzień ze świeżego powietrza :)
Każdego konia traktujemy indywidualnie,ponieważ każdy jest inny!Do dyspozycji penjonarjuszy SOLARIUM DLA KONI, oraz od maja PADDOCK PARADISE ok 800 m.
w ofercie konie do współdzierżawy oraz treningi ujeżdżeniowe i skokowe,wyjazdy na zawody.
cena za boks 600 mies.

Wokół stajni są niezliczone kilometry tras leśnych jakimi można poruszać się konno :)
Stajnia mieści w Sławkowie na granicy z Sosnowcem i Dabrową Górn z dala od zgiełku miejskiego i ruchu ulicznego to tylko 15 km od centrum Sosnowca, Dąbrowy Górniczej,Olkusza ,Jaworzna cisza ,spokój wokół las.Posiadamy wiatę i krąg ogniskowy gdzie można zrobić grilla oraz miejsca noclegowe ,siodlarnia ogrzewana,paka dla każdego,wc .Nasza stajnia uczestniczy w okolicznych imprezach związanych z jeżdziectwem np Huberts.Organizujemy rajdy po Jurze .

Powiązane ogłoszenia

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustw kupując lokalnie lub płacąc za pośrednictwem sprawdzonych systemów płatności.
  • Nigdy nie płać przez Western Union, Moneygram lub inne anonimowe usługi płatnicze
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza swoim krajem. Nie akceptuj czeków spoza Twojego kraju
  • Ta witryna nigdy nie jest zaangażowana w jakąkolwiek transakcję i nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, transakcjami gwarancyjnymi, świadczeniem usług escrow lub oferowaniem "ochrony nabywcy" lub "certyfikacji sprzedawcy". Jeżeli ktoś będzie twierdził, że tak jest, może to oznaczać próbę oszóstwa. W takiej sytuacji skontaktuj się z obsługą serwisu ogloszenia.luckyhorse.pl .