Działka budowlana pod Warszawą, idealna dla miłośników jazdy konnej Podziel się

  • 390000.00 zł
  • data publikacji: 20/02/2019
    • Warszawa, mazowieckie, Polska

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną z WZ na budowę dwóch domów lub rezydencji. Miejscowość Ponurzyca (oddalona od Warszawy o 45km), w gminie Celestynów. Położona w Centrum Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia działki - 1400 m kw
Status prawny – własność hipoteczna, działka 100% budowlana
Do działki bezpośrednio prowadzą dwie gminne drogi dojazdowe.
W drodze media : woda, prąd.
Obok hotel i stadnina dla koni prowadzona przez arystokratyczną rodzinę Hrabiów Wielkopolskich.Działka położona na wzgórzu z pięknym widokiem na okoliczne łąki, pola i lasy.
Idealne miejsce dla miłośników ciszy, spokoju, runa leśnego
W pobliskich lasach liczne i długie ścieżki rowerowe i spacerowe. W zimie idealne tereny dla narciarstwa biegowego i rolkowego. W odległości 2-3 km znajduje się na środku Rezerwatu Przyrody Bagna Całowanie mała pustynia – enklawa wydm piaskowych i stawy hodowlane w których można łowić okazałe rożne gatunki ryb – raj dla wędkarzy. Stwarza to unikalny mikroklimat z wyjątkowo czystym powietrzem. Nie ma smogu, który jest obecny we wszystkich miejscowościach podwarszawskich.
Kontakt: mail:justynka.binkowska@gmail.com telefon:509 454 240, 509 905 724.

Powiązane ogłoszenia

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustw kupując lokalnie lub płacąc za pośrednictwem sprawdzonych systemów płatności.
  • Nigdy nie płać przez Western Union, Moneygram lub inne anonimowe usługi płatnicze
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza swoim krajem. Nie akceptuj czeków spoza Twojego kraju
  • Ta witryna nigdy nie jest zaangażowana w jakąkolwiek transakcję i nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, transakcjami gwarancyjnymi, świadczeniem usług escrow lub oferowaniem "ochrony nabywcy" lub "certyfikacji sprzedawcy". Jeżeli ktoś będzie twierdził, że tak jest, może to oznaczać próbę oszóstwa. W takiej sytuacji skontaktuj się z obsługą serwisu ogloszenia.luckyhorse.pl .