wakacje 2019 pogórze bielskie Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • data publikacji: 11/04/2019
    • Pogórze, Pogórze, cieszyński, Polska

Jeździectwo to nie tylko jazda na koniu, ale także zrozumienie końskiego zachowania. W stajni Inferno nie tylko nauczysz się poprawnie siedzieć na koniu, ale przede wszystkim będziesz starał się zrozumieć ich zachowanie. Obozy jeździeckie w Pogórzu to oferta dla pasjonatów jeździectwa, którzy szukają harmonii w swojej jeździe. Tu nauczysz się solidnych podstaw lub udoskonalisz posiadane już umiejętności. Propozycja skierowana zarówno dla jeźdźców początkujących jak i dla osób zaawansowanych. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach (maksymalnie 5 osób) przez doświadczonego instruktora. Dla bardziej zaawansowanych grup zajęcia będą prowadzone przez startującą zawodniczkę ujeżdżeniową. Dodatkową atrakcją dla uczestników obozu w stajni Inferno będą zajęcia z fotografii konnej oraz zajęcia językowe do wyboru niemiecki, hiszpański , Włoski, francuski .
Głównym celem obozów będzie zgłębianie tajników jeździeckich (poprawnego dosiadu), wyczulenie jeźdźców na potrzeby i behawioryzm koń, dobra zabawa i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Na uczestników obozu czekają :


Strona WWW: 883781481

Powiązane ogłoszenia

Przydatne informacje

  • Unikaj oszustw kupując lokalnie lub płacąc za pośrednictwem sprawdzonych systemów płatności.
  • Nigdy nie płać przez Western Union, Moneygram lub inne anonimowe usługi płatnicze
  • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza swoim krajem. Nie akceptuj czeków spoza Twojego kraju
  • Ta witryna nigdy nie jest zaangażowana w jakąkolwiek transakcję i nie zajmuje się płatnościami, wysyłką, transakcjami gwarancyjnymi, świadczeniem usług escrow lub oferowaniem "ochrony nabywcy" lub "certyfikacji sprzedawcy". Jeżeli ktoś będzie twierdził, że tak jest, może to oznaczać próbę oszóstwa. W takiej sytuacji skontaktuj się z obsługą serwisu ogloszenia.luckyhorse.pl .